O MNIE

Cześć! To ja, Sebastian, fotograf ślubny z wyjątkowym podejściem do chwytania chwil.
Moja praca to nie tylko zdjęcia, to emocje, historia i magia zamknięte w kadrze.

Cześć, jestem Sebastian

Cieszę się, że trafiliście do świata mojej fotografii…

Uwielbiam łapać emocję w kadrach, cudowne chwile, spływającą łzę po policzku, emocje, które często towarzyszą zakochanym. Patrzę nowoczesnym i młodym okiem na Was, na Wasze gesty, na Wasze słowa i pochłaniam je w swoich klatkach w rezultacie otrzymujecie niepowtarzalne fotografie.  

Z zawodu architekt krajobrazu, ale największą pasją jest fotografia.
Jeżeli lubisz naturalne kolory, prawdziwe emocje pokazane na zdjęciach, zapraszam do kontaktu.

"W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości"

Zabiorę Was do najpiękniejszych wspomnień widzianych moim okiem do których bez wątpienia będziecie chcieli wracać w każdej wolnej chwili.

Cała moja przygoda z fotografią zaczęła się w wieku 15 lat, jako nastolatek z aparatem w telefonie. Z czasem chęć robienia zdjęć nasilała się. Po kupnie pierwszej lustrzanki, zrobieniu pierwszych portretów, reportaży dostałem powera do działania. Aktualnie posiadam profesjonalny sprzęt w pełni gotowy na trudne warunki. 

Ślub bez wątpienia jest jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu. Takie wydarzenie zasługuję na profesjonalną oprawę fotograficzną. Kiedy ten dzień pomyślnie się zakończy, to pamiątka w postaci zdjęć pozostanie na zawsze.
 Jeśli tylko stawiacie na jakość, naturalne kadry i szukacie fotografa na ślub, 
to obejrzyjcie historie ślubne mojego wykonania, jeżeli Wam się spodobają, zapraszam do kontaktu, zapytajcie o wolny termin.

Mój styl zdjęć

Każdy fotograf ma swój styl. Czy to w kwestii fotografowania czy obróbki zdjęć. Ja stawiam na nieszablonowe kadry, ukazujące emocje, jak najmniej pozowania. Ważnym aspektem jest postprodukcja zdjęć. Staram się, aby fotografie wychodzące ode mnie zostały natychmiast zauważone. Nieprzesadzone kolory, delikatne pastele i bardziej kontrastowe monochromatyczne ujęcia to moja bajka.

PLENER_M&K_033

Uwielbiam sesje w naturze, w lesie, nad wodą, najbardziej lubię zachody słońca.

PATRYCJA&ARTUR_729

Stawiam na jasne kolory, podkręcone delikatnie „na ciepło. Czasem do zdjęć dodaję różne „cudeńka”,
 aby zdjęcia były jeszcze bardziej oryginalne.

Złota godzina, czyli pora dnia, kiedy słońce jest tuż przy horyzoncie najbardziej sprzyja letnim plenerom, osobiście uwielbiam w tym czasie fotografować.

Z największą przyjemnością pojadę
z Wami w takie miejsca, jakie tylko sobie wymarzycie, od morza aż do Tatr, jak również przekraczając granicę kraju.

Chcesz poznać ofertę fotograficzną?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Jeden konkretny pakiet fotograficzny z możliwością rozszerzania o poszczególne dodatki. Podaj szczegóły tego najpiękniejszego dnia, Wasze oczekiwania, a ja przygotuję ofertę.

575-673-123
skarczfotografia@gmail.com

Formularz kontaktowy

0